Prečo si kúpiť hodinky Diesel práve u nás

Garancia najnižších cien v ČR

Všetok nami ponúkaný sortiment hodiniek nakupujeme priamo na náš sklad. Nefungujeme ako mnohé iné obchody len ako sprostredkovateľ predaja s provizórnym systémom. Hodinky nakupujeme v tak veľkých objemoch, že sme schopní vyjednať u našich dodávateľov skutočne vynikajúce ceny. Potom Vám môžeme garantovať najnižšiu cenu pre každý jednotlivý model v SR. Ak nájdete daný model hodiniek v inom internetovom obchode, ktorý ponúka predaj za rovnakých podmienok, ponúkneme Vám rovnakú cenu a k tomu poštovné zdarma!

Certifikát Asociácie pre elektronickú komerciu - APEK

Sme držiteľmi certifikácie pre elektronickú komerciu APEK, ktorá nás zaväzuje ako internetového predajcu a riadneho člena asociácie dodržiavať všetky pravidlá APEK. Certifikácia je proces hodnotenia internetového obchodu podľa Certifikačných pravidiel APEK, ktorého úspešným zavŕšením je vydanie certifikátu. Danou certifikáciou tak potvrdzujeme základné pravidlá bezpečného nákupu, úplné a pravdivé informovanie o prevádzkovateľovi, procese nákupu, vybavení objednávok a reklamáciách, ďalej tiež bezproblémovú telefonickú a elektronickú komunikáciu so zákazníkmi.

Česká kvalita

Česká kvalita je program podpory predaja kvalitných výrobkov a poskytovania kvalitných služieb podporovaný vládou Českej republiky. Medzi prijaté značky patrí napríklad Czech Made, Ekologicky šetrný výrobok, Program kvality Carrefour. Značka APEK Certifikovaný obchod je do programu zaradená od roku 2003. Na základe osvedčenia majú správcovia značky (APEK) a organizácie, ktoré sú držiteľmi značky APEK Certifikovaný obchod, právo používať i značku Česká kvalita.

20-denná záruka vrátenia peňazí

Máte obavu, že dané hodinky nevyzerajú tak, ako ich vidíte na fotografiách, alebo že sa nebudú páčiť obdarovanej osobe? Nie je problém hodinky do dvadsiatich dní po obdržaní vrátiť. Vrátime Vám plnú cenu hodiniek, alebo si prípadne môžete vybrať iný model, ktorý Vám zašleme bez poplatkov za poštovné.

Záruka na všetky modely 30 mesiacov

Mnohé internetové obchody ponúkajú skrátenú záručnú dobu, pretože fungujú len ako sprostredkovatelia predaja a nie sú schopní hodinky meniť, alebo záručnú lehotu ani neuvádzajú. Ale vzhľadom k tomu, že nákup takýchto hodiniek nie je lacná záležitosť, rozhodli sme sa pre Váš pocit bezpečia pri nákupe záruku naopak predĺžiť na rovných 30 mesiacov.

100% garancia originálu

Garantujeme 100%-nú originalitu všetkého tovaru, ktorý nájdete v našom internetovom obchode. Pri akýchkoľvek pochybnostiach pri obdržaní hodiniek Vám okamžite vrátime plnú cenu hodiniek vrátane poštovného. Veríme však, že nebudete musieť tieto služby nikdy využiť. Hodinky sú dodávané s pôvodnými štítkami a v originálnych krabičkách, ktorých súčasťou je aj niekoľkojazyčný manuál priamo od výrobcu. Každý model musí mať tiež vyrazený emblém Diesel na zadnej strane tak, ako to vidíte na našich fotografiách

obchodné podmienky doprava prevádzkovateľ Značkové oblečenie
Hodinky Diesel, Bohdan Skovroňský © 2017, Hodinky Guess SK