gender pic
Hodinky Diesel DZ 7125
312 Eur
10-14 dní
Ospravedlňujeme sa, ale tento výrobok nie je možné objednať.
Výrobca:Diesel
Materiál puzdra: čistá oceľ
Remienok: koža
Sklíčko: minerálne
Stopky: áno
Strojček: Quartz
Veľkosť: 57x57x13 mm
Vodotesnosť: 5 ATM
Záruka: 24 mesiacov
Vlastnosti: Dátum
Hodnoťte, komentujte, pýtajte sa! *
Plusy (nepovinné)
Mínusy (nepovinné)
Meno *
E-mail (ak chcete dostať odpoveď na e-mail)

Odpíšte prosím kód z obrázku *
Načítať nový obrázok
Ďakujeme Vám za Váš príspevok.

V prípade otázok na ne budeme čo najskôr reagovať.
Tím Hodinky-Diesel.sk


Lukáš Muchl  20.01.2015
Dobrý den,dá se sehnat k těmto hodinkám kovový pásek jako je třeba u hodinek Diesel DZ 7221? Jaká by byla jeho cena? Popřípadě by mne jěště zajímalo, kolik by stála výměna sklíčka? Děkuji Lukas
Hodinky-Diesel.sk - odpoveď 20.01.2015
Dobrý den,
abychom mohli zpracovat Váš požadavek, prosili bychom Vás o sdělení čísla faktury – daňového dokladu, event. čísla objednávky, popř. na koho byla objednávka vystavena pro dohledání transakce v našem systému. Omlouváme se, ale v případě, že jste hodinky v našem internetovém obchodě nezakoupil, nejsme schopni z důvodu omezeného počtu zásob pásků a sklíček vyhovět Vaší žádosti. Je nám to líto, v budoucnu však plánujeme zajišťovat náhradní díly ve větší míře.
Děkujeme
Ján  19.10.2015
Zdravim Vas,

Mozete mi nejak zarucit, ze hodinky su prave a nejedna sa o ziadny falzifikat?
Hodinky-Diesel.sk - odpoveď 19.10.2015
Dobrý deň,
všetky hodinky, ktoré predávame cez naše internetové obchody, sú zaručene originály. Tovar zasielame s takými prílohami a štítkami, s akými nám ich zasiela výrobca. K niektorým značkám prikladajú výrobcovia aj certifikát originality, značka Diesel bohužiaľ taký certifikát nedodáva. Nad rámec týchto certifikátov si ešte overujeme svojich dodávateľov, aby mali naši zákazníci absolútnu istotu. Porovnávajú sa jednotlivé modely od dodávateľov medzi sebou, kontrolujú sa typy strojčekov, baterky, ktoré boli do hodiniek vložené pri výrobe, sledujú sa ochranné znaky výrobcu. Takáto kontrola u súdneho znalca ale trvá najmenej 14 dní, vystavuje sa tiež znalecký posudok, nie je preto možné takto kontrolovať každý jednotlivý nami predaný kus. Hodinky si môžete nechať kdekoľvek preskúmať, aby ste boli presvedčení, že sa jedná o originálny tovar. V prípade akýchkoľvek Vašich pochybností máte 30-dňovú lehotu na vrátenie tovaru.
Miroslav Benček  27.01.2016
Na týchto hodinkách sa mi roztrhol kožený remienok. Je možné u Vás kúpiť náhradný remienok? Ak áno, koľko stojí? Ďakujem
Hodinky-Diesel.sk - odpoveď 28.01.2016
Dobrý deň,
servisné stredisko nám neumožňuje dodávať náhradné remienky k hodinkám, ktoré neboli zakúpené u nás. Preto ak ste si ich kupovali u nás, prosíme o zaslanie čísla objednávky prípadne mena, na ktoré bola vystavená, a približného dátumu kúpy. Podľa mena sme Vás zatiaľ v našom systéme nenašli. Ak ste si kupovali hodinky u nás a nájdeme objednávku, nebude problém zistiť dostupnosť remienka a zistíme Vám aj jeho cenu. Sú na objednanie, remienky totiž málokedy mávame skladom. Ďakujeme za dodatočné informácie.
zväčšiť
DIESEL DZ 7125
Ďalšie hodinky, ktoré by vás mohli zaujať:
DZ 7258
189 ,-
SKLADOM
DZ 7291
479 ,-
SKLADOM

obchodné podmienky doprava prevádzkovateľ Značkové oblečenie
Hodinky Diesel, Bohdan Skovroňský © 2017, Hodinky Guess SK