N
a poli internetového predaja sa pohybujeme už niekoľko rokov. V súčasnej dobe vlastníme a prevádzkujeme niekoľko úspešných internetových obchodov zameraných na luxusné hodinky v Českej republike, Poľsku, Nemecku a na Slovensku. Sme hrdí na to, že Vám môžeme ponúknuť hodinky svetových značiek:
GUESS, DIESEL a EMPORIO ARMANI.

Kontaktné údaje:

Majiteľ obchodu: Bohdan Skovroňský ( be-ready.cz )
Sídlo spoločnosti, osobný odber:Seník 8
535 01 Přelouč, Česká republika

IČO: 648 95 700 DIČ: CZ7812140292

Bankové spojenie: IBAN: CZ35 2010 0000 0027 0056 6856, SWIFT FIOBCZPP (Fio banka)

Zodpovedný pracovník: Bohdan Skovroňský
E-mail: info@hodinky-diesel.sk
Telefonické objednávky: +420 721 882 652

Jsem plátce DPH. Údaje zapsané v živnostenském rejstříku MÚ Přelouč.

Detailná fotogaléria

Na našom webe nájdete najväčšia a najdetailnejšia fotogaléria hodiniek DIESEL. Sme si vedomí, že žiaden obrázok nemôže nahradiť osobné prehliadnutie hodiniek, ale pomocou detailných fotografií sa tomuto osobnému kontaktu snažíme čo najvernejšie priblížiť. U nás nekupujete mačku vo vreci.
Pri práci v našom obchode sa snažíme našim zákazníkom dokázať, že to, na čom nám naozaj záleží, je ich spokojnosť. Naše skúsenosti sa snažíme pretaviť v maximálnej miere pohodlia a bezpečia pre Váš nákup.
Premýšľali sme, ako dať najlepšie najavo, že okrem výhodnej ceny, ktorou disponujú ostatné internetové obchody máme i iné, mnohokrát dôležitejšie prednosti. Tak sa zrodil balíček služieb, ktorý sme veľmi jednoducho pomenovali SUPER NÁKUP. 6 služieb pre Vašu spokojnosť a maximálne pohodlie.
Balíček "SUPER NÁKUP" je súčasťou nášho komplexného programu "KVALITNÉ SLUŽBY". Ten ponúkame vo všetkých našich obchodoch. Zaručuje našim zákazníkom najlepšie služby a starostlivosť vo svete internetových obchodov. KVALITNÉ SLUŽBY vyjadrujú náš prístup k online predaju, vyjadrujú to, že jediné, na čom nám naozaj záleží, je Vaša spokojnosť.
 • Máme najnižšie ceny a najširší sortiment v SR!
 • Sme najväčším špecializovaným predajcom hodiniek DIESEL
 • 100% hodiniek máme skladom. Ponúkame najkvalitnejšie služby (viď nižšie)
 • Ku každej objednávke pristupujeme OSOBNE
 • Náš tovar poznáme dokonale - dokážeme poradiť
 • 1. Garantujeme NAJNIŽŠIU CENU v ČR

  Hodinky Diesel nekúpite nikde lacnejšie! Sme skrátka najlacnejší! Pravidelne monitorujeme konkurenčné ponuky a adekvátne k tomu upravujeme naše ceny, ak však napriek tomu nájdete v inom obchode rovnaké hodinky dodávané za rovnakých podmienok s nižšou cenou, tak Vám ponúkneme rovnakú cenu a naviac zníženú o 4 Eurá.

  2. Predĺžená záruka - 30 mesiacov

  U nás sa za predĺženú záruku neplatí! Kvalitnej práci, ktorá bola odvedená pri dizajne, výbere materiálu a samotnej výrobe našich hodiniek veríme natoľko, že sme Vám na vlastné náklady predĺžili záruku popri zákonnej lehote na 30 mesiacov. To znamená viac istoty a bezpečia pre Vás!

  3. 100% hodiniek SKLADOM - Garancia dostupnosti

  Neradi dlho čakáte na svoj tovar objednaný cez internet? My tiež! Preto sme zaviedli novú politiku posielania tovaru. 95% našich hodiniek máme SKLADOM. Ak nebudú hodinky, ktoré sú označené skladom, expedované najneskôr nasledujúci pracovný deň, získavate od nás ZĽAVU 25 Eur. Naozaj je to také jednoduché, dodržiavame slovo. Takže či už sa ponáhľate, pretože chcete hodinky ako darček pre svojich najbližších, alebo si len chcete urobiť radosť, môžete byť v úplnom pokoji, s nami to stihnete aj o 5 minút dvanásť.

  4. 30 denná lehota na vrátenie peňazí

  Ak nebudete s hodinkami spokojní, môžete nám ich v priebehu 30 dní bez udania dôvodu vrátiť, my Vám obratom vrátime peniaze! Zákonom danú lehotu 14tich dní sme pre Vaše maximálne pohodlie predĺžili na celých 30 dní. To znamená viac času pre Vaše rozhodnutie!

  5. Najväčší výber v SR - Aktuálna kolekcia

  Ponúkame najväčší výber hodiniek DIESEL v ČR a na Slovensku. U nás nájdete tie najnovšie modely a ako vždy SKLADOM! Museli by sme sa hanbiť, keby sme ponúkali len pár náhodných modelov, ktoré nám ostali z minulého roka, tak ako je to bežné u našej konkurencie!

  6. Servis hodiniek - postaráme sa o Vaše hodinky

  Došla Vám baterka? Hodinky Vám spadli a poškodilo sa sklíčko? Žiaden problém, obráťte sa na nás! Ak ste si hodinky zakúpili v našom obchode, radi Vám poskytneme odborný servis. Remienky, sklíčka, osičky a dokonca samotné telo hodiniek. To všetko vieme vymeniť. Batérie meníme v tlakovej komore, tak je zachovaná vodotesnosť, ktorú zakaždým otestujeme BAR-ovou skúškou! S nami budú Vaše hodinky stále v skvelej kondícii.
  obchodné podmienky doprava prevádzkovateľ Značkové oblečenie
  Hodinky Diesel, Bohdan Skovroňský © 2017, Hodinky Guess SK